Jeśli poszukujesz filtra kuchennego naszpikowanego przydatnymi rozwiązaniami, który nie będzie wymagał poświęcenia od Ciebie dużo czasu i uwagi, a przy tym znakomicie wyglądał i przede wszystkim zapewniał źródło wysokiej jakości wody pitnej, to może Ci się spodobać! Oto Ecoperla Revo – niezwykle nowoczesna odwrócona osmoza, która powstała w celu zapewnienia Ci najwyższego komfortu!

Ecoperla Revo – sprawdź, co potrafi!

Ecoperla Revo to odwrócona osmoza o cechach, jakich nie doszukamy się w innych filtrach kuchennych dostępnych na rynku! Nie dość, że jest elegancka i zajmuje naprawdę mało miejsca, to jeszcze świetnie wygląda, można ją z łatwością zamontować, sama pamięta o potrzebie wymiany wkładów, daje możliwość bieżącego monitorowania działania oraz jakości pobieranej wody! To filtr kuchenny zapewniający niezwykłą wygodę, wprost luksus codziennego użytkowania.

Ecoperla Revo oczyszcza wodę na trzech etapach. Pierwszy wkład łączy w sobie cechy mechanicznego i węglowego. Na nim woda jest przygotowywana na oczyszczanie na membranie osmotycznej. Sama membrana osmotyczna ma wydajność aż 600 GPD i usuwa z wody nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia! Woda jest wolna od: wirusów, bakterii, metali ciężkich, związków organicznych i nieorganicznych. Ostatni z etapów to wkład szlifujący. Nad działaniem tego urządzenia czuwa bardzo cicha pompa ciśnieniowa. To właśnie dzięki niej pobór wody jest tak imponujący – to aż 1,6 litra krystalicznie czystej wody na minutę!

Kranik z wyświetlaczem to pełna kontrola działania

W zestawie z Ecoperla Revo otrzymujemy również kranik! Nie jest to jednak taka zwykła wylewka. Została wyposażona w wyświetlacz, na którym widnieje kropelka w obramowaniu. To właśnie dzięki niemu pod stałą kontrolą, przy każdym użyciu mamy zarówno jakość wody, jak i jakość wkładów filtracyjnych. Zarówno kropelka, jak i obramowanie zmieniają kolor dając następujące informacje. Zmiana koloru obramowania:

  • Kolor niebieski – doskonała jakość wkładów
  • Kolor fioletowy – pozostało 150 litrów wody do zużycia przed wymianą wkładów lub około 15 dni użytkowania do wymiany wkładów
  • Kolor czerwony – wkłady należy wymienić natychmiast. Czas na serwis!

Jakość samej wody, którą sygnalizuje ikona kropelki jest mierzona na podstawie wbudowanego miernika TDS. Dzięki temu można ocenić, jakimi właściwościami charakteryzuje się pobierana przez nas woda. Czy na przykład konieczna będzie wymiana któregoś w z wkładów lub membrany osmotycznej. I tak:

  • Kolor niebieski – idealna jakość wody. TDS wynosi poniżej 100 ppm
  • Kolor fioletowy – dobra jakość wody. TDS wynosi między 100 a 150 ppm
  • Kolor czerwony – niepoprawna jakość wody. TDS wynosi ponad 150 ppm

Dzięki takim informacjom użytkownik jest w stanie szybko ocenić, z jakiej wody korzysta. To również wygodne, że urządzenie samo pamięta o potrzebie wymiany wkładów filtracyjnych na nowe.

Doskonałe zabezpieczenia i kontrola pracy

Posiadając odwróconą osmozę Ecoperla Revo możesz spać spokojnie! To urządzenie wprost naszpikowane rozwiązaniami, które powodują, że działanie jest w pełni bezpieczne, a możliwość zalania kuchni podczas awarii praktycznie ograniczona do zera. Pracę Ecoperla Revo na bieżąco diagnozuje mikroprocesor. Jeśli urządzenie nie jest używane przez więcej niż 24 godziny, automatycznie uruchamia się proces przepłukiwania. To pozwala na zachowanie najwyższego stopnia higieny.

O wszelkich awariach i błędach w działaniu, jak na przykład problemy z ciśnieniem w instalacji, poinformuje dźwiękowy sygnał. Ecoperla Revo posiada także system Aquastop. Jest bardzo czuły i kiedy tylko wykryje wyciek, powstrzymuje dopływ wody do urządzenia. To idealna ochrona, która działa nieustannie przez cały okres użytkowania.

Oszczędna odwrócona osmoza

Ecoperla Revo jest odwróconą osmozą, która pozwoli zaoszczędzić. Przede wszystkim dzięki bardzo niskiemu odrzutowi do kanalizacji. Na dwa litry krystalicznie czystej wody przypada jedynie litr odrzutu, który może świetnie sprawdzić się choćby do podlewania kwiatów na balkonie. Zaoszczędzimy również na wymianie wkładów filtracyjnych. Są bardzo trwałe, a to powoduje, że wymiana może być naprawdę rzadka. Poza tym własna odwrócona osmoza pozwala zaoszczędzić na zakupie napojów w plastikowych butelkach.

Prosty montaż, szybki serwis

Ecoperla Revo należy do urządzeń bardzo prostych w montażu. Do tego filtr bez trudu można zamontować w pionie i poziomie. Zmieści się do szafki lub szuflady, a przy tym nie zajmie wiele miejsca, ponieważ nie ma oddzielnego zbiornika na magazynowanie wody. Wszystkie potrzebne elementy są już w zestawie. Instalacja jest też łatwiejsza dzięki oznaczeniom na obudowie tej odwróconej osmozy. W pudełku znajduje się dokładna instrukcja w języku polskim. To znacznie ułatwia działanie.

Serwis to również bułka z masłem! Wystarczy tylko raz w roku wymienić zestaw wkładów filtracyjnych do odwróconej osmozy Ecoperla Revo oraz raz na około 3 lata membranę osmotyczną. O wszystkim informuje samo urządzenie. Jak wygląda taka wymiana? Odkręcamy zużyty komponent, a w jego miejsce zakładamy nowy. To wszystko!

Dzięki Ecoperla Revo możesz być bardziej eko!

Na koniec jest coś jeszcze! Musicie wiedzieć, że filtry kuchenne stanowią świetne zastępstwo ogromnej ilości zgrzewek wody butelkowanej, które sprowadzamy do domu każdego miesiąca! To w końcu własne źródło bieżącej, bezpiecznej i smacznej wody pitnej, z której można korzystać w nieograniczonych ilościach. Dzięki temu nie tylko sami dbamy o prawidłowe nawodnienie organizmy, ale też przyczyniamy się do mniejszej produkcji plastiku, sami produkujemy mniej śmieci! Od tego można zacząć wprowadzać w życie eko nawyki, o czym informuje też oznakowanie na Ecoperla Revo – Think Green with Ecoperla.

Przeczytaj więcej w artykule: Dlaczego filtr kuchenny jest lepszym rozwiązaniem niż woda butelkowana?

Komu spodoba się Ecoperla Revo?

Ecoperla Revo jest odwróconą osmozą dla każdego, kto ceni sobie najwyższy standard i wygodę w oczyszczaniu wody. Dzięki niej codzienne korzystanie z własnych zasobów wody pitnej jest bardzo proste, szybkie, w pełni wygodne i inteligentne. To filtr kuchenny, który sam kontroluje jakość podawanej wody i na bieżąco informuje o potrzebie wymiany wkładów na nowe czy problemach podczas działania. To nowoczesny produkt, który dostosuje się do potrzeb swojego właściciela. Warto szukać w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody!