Zmiękczacze wody z WiFi stają się coraz popularniejsze. Takich produktów poszukuje coraz więcej użytkowników do swoich domów. Wynika to z chęci posiadania urządzenia, które nie tylko będzie skuteczne, ale również wygodne w obsłudze. Taki właśnie jest zmiękczacz wody Ecoperla Slimline!

Poznaj serię kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, która powstała przy współpracy polskiej marki Ecoperla wraz ze światowym producentem rozwiązań w uzdatnianiu wody – firmą Pentair. Jest to seria zmiękczaczy wody z WiFi wyprodukowana na bazie naprawdę wysokiej jakości komponentów. To nie tylko głowica sterująca z elektrozaworami, ale również certyfikowana monosferyczna żywica jonowymienna oraz wysokiej klasy tworzywa do produkcji wszelkich elementów. W serii znajdują się trzy modele zmiękczaczy wody: z 14, 17 oraz 24 litrami złoża. Ecoperla Slimline wyróżniają niewielkie wymiary kabinetu oraz jego bardzo wygodna konstrukcja.

Tanie użytkowanie zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline

Serię kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline można uznać za ekskluzywną również ze względu na wprowadzone funkcje oraz udoskonalenia. Przede wszystkim mają one służyć bardzo oszczędnej eksploatacji. Z tego względu w serii zastosowano Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne, regenerację UpFlow. Dzięki temu zmiękczacze wody zużywają naprawdę mało soli i wody na regenerację. Do tego jest jeszcze system zapobiegający powstawaniu mostów solnych oraz dźwiękowy alarm poziomu soli.

Ecoperla Slimline – zmiękczacze wody z WiFi

Najważniejszą sprawą wydaje się być jednak fakt, że Ecoperla Slimline są zmiękczaczami wody z WiFi! Ten niewielki dodatek sprawia, że bez żadnych przeszkód można obsługiwać je zdalnie. Wystarczy skonfigurować zmiękczacz wody z WiFi z dedykowaną aplikacją ConnectMySoftener. Jest ona dostępna w języku polskim na systemy oparte o Android oraz Iphony. Aplikacja ConnectMySoftener do zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline daje możliwość:

  • Kontroli zużycia wody, przepływu
  • Monitorowania oraz zarządzania regeneracją
  • Uruchomienia trybu urlopowego
  • Włączenia powiadomień o dosypywaniu soli w zbiorniku solanki
  • Włączenia powiadomień dotyczących potrzeby umówienia wizyty serwisu
  • Dodatkowo, po rejestracji w Dealer Web Portal, można skorzystać ze zdalnej pomocy działu technicznego

Ecoperla Slimline – zmiękczacz wody z WiFi na piątkę!

Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline stanowią naprawdę dobry wybór do nowoczesnych domów. Z pewnością nie zawiodą oczekiwań pod względem komfortu użytkowania oraz ekonomicznej i skutecznej pracy.