Polska marka Ecoperla jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku uzdatniania wody. Jej propozycje trafiają w gusta odbiorców ze względu na wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów jest zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Teraz dostępny w zupełnie nowej odsłonie!

Ecoperla to polska marka, która na rynku pojawiła się w 2017 roku. Ich misją jest zapewnienie wody idealnej pod względem jakości w każdym domu, w którym jest potrzebna. Gama produktów jest przeznaczona zarówno do centralnego uzdatniania wody, jak i w konkretnych punktach poboru, na przykład w kuchni.

Urządzenia polskiej marki Ecoperla wyróżnia: ekskluzywność, funkcjonalność, wygoda użytkowania oraz innowacyjność. Wszystkie powstają na terenie Europy z doskonale dobranych, wyselekcjonowanych i sprawdzonych komponentów. Tym, co dodatkowo wyróżnia te urządzenia są specjalnie opracowane systemy przez ekspertów marki, których zadaniem jest zapewnienie zrównoważonej i bezpiecznej pracy.

Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku jednego z najsłynniejszych produktów marki Ecoperla – kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24.

Ecoperla Toro 24 zdobył serca użytkowników

Do tej pory kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 występował tylko jako pojedynczy model z 24 litrami żywicy jonowymiennej. To ilość idealna dla czteroosobowej rodziny i przeciętnym zużyciu wody.

Wielu Klientów decydowało się na wybór tego zmiękczacza wody ze względu na bardzo nowoczesny wygląd, dobrej jakości komponenty i bardzo ekonomiczne, a przy tym wydajne działanie. Ecoperla Toro 24 nie miał jednak szansy sprawdzić się w nieco trudniejszych warunkach.

Marka Ecoperla zauważyła zapotrzebowanie na zmiękczacz wody z dużą ilością żywicy jonowymiennej, który posłuży dużym rodzinom, gospodarstwom domowym o dużej powierzchni lub/i przy problemach z bardzo wysokim stopniem twardości wody.

Te wszystkie potrzeby przyczyniły się do wprowadzenia na rynek nowego produktu i stworzenia z Ecoperla Toro serii. Ecoperla Toro 35 już jest w sprzedaży!

Postaw na najwyższą jakość

Ecoperla Toro 35 to obecnie jeden z największych dostępnych na rynku zmiękczaczy wody w kompaktowej obudowie. Tak duża powierzchnia filtracyjna sprawia, że nawet przy bardzo twardej wodzie nie dochodzi do zbyt częstych regeneracji i przedwczesnego wyeksploatowania złoża filtracyjnego.

Jakie jeszcze zalety ma Ecoperla Toro 35?

Poznaj parametry Ecoperla Toro 35: https://www.krainawody.pl/779-zmiekczacz-ecoperla-toro-35.html

Złoże filtracyjne w Ecoperla Toro 35

W kompaktowym zmiękczaczu wody Ecoperla Toro 35 znajdziemy 35 litrów najwyższej klasy monosferycznej żywicy jonowymiennej. Monosferyczna żywica jonowymienna zapewnia równomierne zmiękczanie wody na całej powierzchni. Ponadto potrzebuje niewielkich ilości wody i soli na regenerację i jest bardzo wytrzymała.

Złoże filtracyjne należy wymienić dopiero po 7-10 latach. Wiele zależy od jakości wody surowej. Żywice monosferyczne są polecane ze względu na większą ilość zalet w porównaniu do żywic polisferycznych.

Ulepszona głowica sterująca

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35 (podobnie jak Ecoperla Toro 24) została wyposażona w ulepszoną głowicę sterującą i sterownik z jeszcze bardziej czytelnym panelem. Dzięki temu programowanie urządzenia zajmuje dosłownie kilka minut! Wprowadzone zmiany poprawiły również skuteczność zmiękczania wody przy zachowaniu tych samych, optymalnie niskich kosztów eksploatacji.

Wbudowany mieszacz

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 ma wbudowany mieszacz. Ten niewielki dodatek zapewnia możliwość regulacji stopnia twardości wody na wyjściu ze zmiękczacza wody.

Fabrycznie zmiękczacze wody są ustawione w taki sposób, aby zmiękczać wodę całkowicie. Nie każdy jednak chce używać wody o zerowym stopniu twardości ze względu na trudności w spłukiwaniu kosmetyków. Z tego powodu warto zastosować mieszacz wody.

Samodzielnie możemy wyregulować ten parametr i cieszyć się wodą o takich właściwościach, jakich dokładnie sobie życzymy.

Wbudowany by-pass

Obecność by-passu w zmiękczaczach wody z serii Ecoperla Toro zwiększa bezpieczeństwo i wygodę podczas eksploatacji. Jeśli na przykład dojdzie do awarii bądź w przypadku potrzeby serwisu urządzenia, wystarczy odciąć od niego wodę i zaworem obejściowym puścić surową na instalację.

Ecoperla Perfect System

Choć nie da się ukryć, że Ecoperla Toro 35 jest dużym zmiękczaczem wody, to jednak bardzo ekonomicznym. Zużywa minimalne możliwe ilości wody i soli na regenerację. Wynika to nie tylko z zastosowania przepływu przeciwprądowego, ale także Ecoperla Perfect System.

Ecoperla Perfect System to autorski system ustawień głowicy sterującej opracowany przez ekspertów marki Ecoperla. Zapewniają nie tylko niski pobór surowców na regenerację, ale przede wszystkim zrównoważone działanie przez wiele lat.

Ustawienia Ecoperla Perfect System sprawiają, że minimalizowane jest ryzyko wystąpienia awarii, a żywotność złoża filtracyjnego nie ulega skróceniu.

Wygoda użytkowania Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 jest zmiękczaczem wody niezwykle komfortowym podczas użytkowania. Wynika to przede wszystkim z bardzo dokładnie przemyślanej budowy tego urządzenia. Ekran oraz panel sterujący znajdują się u góry. To ułatwia pracę i sprawdzanie informacji. Podświetlenie ekranu gwarantuje szybki i wygodny odczyt informacji nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Nie sposób pominąć zbiornika solanki umieszczonego z przodu zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35. Do jego wnętrza prowadzi klapa umieszczona na zawiasach. Dzięki niej kontrola i dosypywanie są naprawdę proste.

Nie trzeba tak jak w niektórych modelach, niepotrzebnie odkładać tego elementu na bok, by zajrzeć do środka lub dosypać sól regeneracyjną.

Prosty montaż Ecoperla Toro 35

Obudowa zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35 niesie ze sobą jeszcze jedną bardzo istotną zaletę, jaką jest bardzo łatwy montaż. Oddzielenie butli epoksydowej od zbiornika solanki sprawia, że oba elementy bardzo łatwo podłączyć do instalacji nawet w trudniej dostępnych miejscach.

Najpierw wystarczy podpiąć pod instalację samą butlę ze złożem, a następnie dopasować do tego resztę obudowy. Aby montaż był jeszcze łatwiejszy można zastosować elastyczne węże przyłączeniowe, na przykład FixaFlex.

Marka Ecoperla nie wymaga własnego montażu do utrzymania warunków gwarancji, a więc tylko od nas zależy, komu zlecimy instalację zmiękczacza wody Ecoperla Toro w swoim domu. Może to zrobić profesjonalna ekipa z firmy, w której zamówimy produkt, wybrany lokalny hydraulik lub my samodzielnie. Aby zamontować Ecoperla Toro 35 wcale nie potrzeba dużej specjalistycznej wiedzy.

Czym się różni Ecoperla Toro 35 od Ecoperla Toro 24?

Zasadniczą różnicą między tymi dwoma modelami serii Ecoperla Toro jest ilość złoża filtracyjnego. Drugą kwestią jest wysokość. Ecoperla Toro 35 jest wyższy od Ecoperla Toro 24. Szerokość i głębokość są natomiast takie same.

Komponenty oraz dodatki również pozostają bez zmian.

10 lat gwarancji na serię Ecoperla Toro

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą sprawność i wydajność swoich urządzeń. 10-letnia gwarancja na całą serię zmiękczaczy wody Ecoperla Toro to obietnica wsparcia technicznego dla Klientów oraz najwyższej jakości urządzeń. Warto zwrócić na ten czynnik uwagę przy doborze odpowiedniego zmiękczacza wody do swojego domu!

Ecoperla Toro 35 – weź go pod uwagę

Jeśli szukasz zmiękczacza wody o dużej wydajności, w dobrej cenie, z dobrymi jakościowo dodatkami, to warto zastanowić się nad wyborem Ecoperla Toro 35. To ekonomiczne w utrzymaniu urządzenie, które  z pewnością nie zawiedzie oczekiwań. Szukaj w dobrych sklepach internetowych i stacjonarnych.