Woda, która doda zdrowia i energii teraz dostępna w każdej kuchni

Ecoperla Rosa to propozycja dla tych, którzy po pierwsze chcieliby korzystać z dokładnie oczyszczonej wody, by przygotowywać z niej pyszne dania i aromatyczne napoje, a po drugie chcieliby codziennie pić wodę, która nie dość, że jest doskonale przyswajana przez organizm i dobrze go nawadnia, to jeszcze wspomaga ochronę przed różnego typu schorzeniami i powstrzymuje proces starzenia się.

Ta odwrócona osmoza tylko z wyglądu przypomina standardowe systemy. Została zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach: od procesu filtracji, poprzez membranę osmotyczną największego światowego producenta i wkład rewitalizujący zamiast mineralizatora, aż po systemy zabezpieczające pracę i designerską dwudrożną wylewkę, która wpasuje się swoim wyglądem do wnętrza w każdym stylu.

Wszystko, co wyróżnia odwróconą osmozę Ecoperla Rosa

Oto lista najważniejszych cech wyróżniających odwróconą osmozę Ecoperla Rosa spośród innych filtrów kuchennych. Te rozwiązania sprawiają, że jest chętnie polecana przez użytkowników i ekspertów, a jako główne cechy wymieniane są: solidność, wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo.

Membrana FilmTec w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa

Najlepsza na rynku membrana osmotyczna o wydajności 100 GPD

Etapy filtracji w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa

6 etapów filtracji dających najlepszy efekt oczyszczania wody

Wkład Ecoperla Elixir w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa

Wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Dwudrożna wylewka w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa

Dwudrożna wylewka wykonana ze stali nierdzewnej

Łatwy montaż odwróconej osmozy Ecoperla Rosa

Prosty montaż urządzenia

System antyzalaniowy w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa

System antyzalaniowy Ecoperla Security System

Łatwe podłączenie w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa

Oznaczenia na obudowie ułatwiające podłączenie

Mały odrzut do kanalizacji z odwróconą osmozą Ecoperla Rosa

Minimalny odrzut wody do kanalizacji (na litr produktu 2- 2,5 l odrzutu)

Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa zajmuje mało miejsca

Wymiary, dzięki którym zmieści się w każdej szafce kuchennej

Etapy filtracji w odwróconej osmozie Ecoperla Rosa

Pierwszy etap filtracji to wkład mechaniczny. Następnie woda przepływa przez węgiel sypki i prasowany. Na tym etapie usuwane są chlor, metale ciężkie, pyłki węglowe. Kolejna jest membrana osmotyczna. Tu usuwane są najdrobniejsze zanieczyszczenia, w tym nawet pojedyncze jony. redukowane są także bakterie, wirusy, twardość wody. Po usunięciu tych wszystkich substancji woda trafia do klosza z wkładem szlifującym. Tu nadawany jej jest ostateczny smak i zapach. Ostatni etap to wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir.

ParametrWartość
Wymiary filtra36,5 x 40,5 x 21,5 cm
Wymiary zbiornika42 x 28 cm
Temperatura wody na wejściu2 - 40 °C
Ciśnienie wody na wejściu2,5 - 6 bar
Membrana osmotyczna100 GPD
Pojemność zbiornika magazynującego wodę16 litrów
Odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Czy wiesz, że…

…membrana osmotyczna została dobrana specjalnie do tego systemu odwróconej osmozy? Wyprodukowano ją w fabryce FilmTec – jednego z najbardziej cenionych producentów membran na świecie. Wydajność aż 100 GPD pozwala na znaczne obniżenie odrzutu do kanalizacji. Tak więc standardowe osmozy mają odrzut nawet na poziomie 5 litrów na litr wytworzonego produktu, natomiast w przypadku Ecoperla Rosa to maksymalnie tylko 2,5 litra.

Najważniejsze dodatki do odwróconej osmozy Ecoperla Rosa

Wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Ecoperla Elixir

Ecoperla Elixir to wkład rewitalizujący wodę o niezwykłych właściwościach. Przede wszystkim zapewnia wodę alkaliczną, wodorową, bogatą w dużą ilość magnezu. Taką wodę można pić każdego dnia. Między innymi zwalcza wolne rodniki i powstrzymuje proces starzenia się.

System antyzalaniowy Ecoperla Security System

Ecoperla Security System

To świetny sposób na ochronę kuchennego filtra wody przed możliwością wystąpienia wycieku, a tym samym możliwością zalania wodą całej szafki kuchennej. To urządzenie choć niewielkie rozmiarem, zapewnia ogromne i natychmiastowe efekty.

Sprawdź cenę odwróconej osmozy Ecoperla Rosa