Twardy, mało estetyczny osad na dnie czajnika, kiepskie efekty prania i sprzątania, mniejsza sprawność kotła grzewczego i wiecznie przesuszona skóra to różne problemy, które mają zazwyczaj jedną przyczynę. Twarda woda, bo o niej mowa, to prawdziwa zmora polskich gospodarstw domowych. Na szczęście istnieje niezawodny sposób na to, aby wyeliminować ten kłopot raz na zawsze.

Niezawodny sposób na twardą wodę

Na rynku właśnie zadebiutowała ulepszona wersja kultowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24. Dzięki innowacyjnej budowie głowicy sterującej, możliwe stało się zastosowanie wyższej butli przy zachowaniu identycznych wymiarów, co w starszej wersji urządzenia. 24 litry monosferycznej żywicy jonowymiennej (o 4 litry więcej niż w poprzednim modelu) gwarantują tym samym jeszcze bardziej skuteczne i wydajne zmiękczanie wody.

Funkcjonalność w parze z nowoczesnym designem

Ecoperla Toro 24 wyróżnia się na rynku opływowym kształtem i kompaktową budową. Prosty w obsłudze i podświetlany panel sterujący sprawia z kolei, że programowanie urządzenia trwa zaledwie kilka minut. Co więcej, producent zapewnia aż 10 lat gwarancji, co tylko potwierdza wysoką jakość zastosowanych materiałów i rozwiązań technologicznych.

Z tym urządzeniem zapomnisz, czym jest kamień kotłowy. Zapoznaj się z recenzją całej serii Ecoperla Toro i sprawdź, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie.