odwrócona osmoza Ecoperla Rosa

Każdy z nas chciałby na co dzień korzystać z czystej i bezpiecznej wody, zwłaszcza jeśli ta ma być przeznaczona do spożycia. Okazuje się jednak, że można mieć coś o wiele lepszego – wodę pitną niemal jak z uzdrowiska. Sposób na to jest banalnie prosty!

Większość z Was pewnie nadal uważa, że wodę o prozdrowotnych właściwościach można uzyskać jedynie pobierając ją bezpośrednio ze źródła lub kupując za ogromne pieniądze w butelkach lub kartonach. Nic bardziej mylnego! Wodę o właściwościach wspomagających organizm można wytworzyć ze zwykłej kranówki. A jak to właściwie możliwe? Odpowiedzią na to pytanie jest system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.

Co odwrócona osmoza ma wspólnego z wodą o prozdrowotnych właściwościach?

Do tej pory na sklepowych półkach lub w sklepach internetowych można było znaleźć w dużej mierze jedynie standardowe systemy odwróconej osmozy, które miały dokładnie oczyścić surową wodę. Pozbawić ciecz wirusów, bakterii, chloru i wszelkich związku odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach i smak.

W niektórych modelach producenci dorzucali mineralizator jako opcję dla tych, którzy obawiali się, że woda z tego filtra kuchennego będzie wyjałowiona i nie przyniesie korzyści dla gospodarki mineralnej organizmu.

W zeszłym roku pojawiła się propozycja od marki Ecoperla. Ta pochyliła się nad problemami ludzi poszukujących zamiennika dla jonizatorów wody i generatorów wodoru. W taki sposób powstała odwrócona osmoza Ecoperla Rosa.

O co chodzi z tą wodą alkaliczną i wodorową?

Temat wody alkalicznej i wodorowej jest w tej chwili w modzie, jednak informacje o ich działaniu mogły jeszcze do wszystkich nie dotrzeć, dlatego warto wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi.

Zarówno woda alkaliczna jak i wodorowa różnią się nieco od wód standardowo płynących z naszych kranów. Po pierwsze posiadają stosunkowo wysokie, zasadowe pH, które przez wielu naukowców jest uznawane za niebywale przyjazne i dobrze przyswajalne przez ludzki organizm. Po drugie oba rodzaje wody są w stanie wspomagać powracanie do zdrowia oraz znacznie szybciej nawadniają komórki.

Można znaleźć wiele publikacji świadczących o tym, że woda alkaliczna i wodorowa świetnie radzą sobie ze zwalczaniem wolnych rodników. Liczne doświadczenia dowiodły, że można je uznać za pewnego rodzaju eliksir życia, ponieważ świetnie powstrzymują proces starzenia się.

Mają też dobroczynny wpływ na serce, układ nerwowy i mięśniowy. Pomagają w regulacji ciśnienia, chronią przed miażdżycą. Dowiedziono, że ich picie ma pozytywny wpływ na sen i samopoczucie.

Najpopularniejszym sposobem pozyskania wody alkalicznej jest jonizator wody, zaś wody wodorowej – generator wodoru. Minusem tych urządzeń jest fakt, że są bardzo drogie. Właśnie z tego powodu marka Ecoperla zaproponowała coś zupełnie innego i znacznie tańszego w eksploatacji.

Jak działa odwrócona osmoza Ecoperla Rosa?

Odwrócona osmoza od polskiej marki Ecoperla Rosa swoim kształtem i metodą działania bardzo przypomina standardowe systemy odwróconej osmozy. Woda najpierw przechodzi filtrację wstępną, następnie wpada na membranę osmotyczną i jest doczyszczana na etapie końcowym. To urządzenie ma jeszcze jeden etap w postaci wkładu rewitalizującego wodę Ecoperla Elixir. To właśnie on odpowiada za nadanie wodzie właściwości wody alkalicznej, wzbogaca ją w wodór oraz magnez.

Woda do kaw i herbat? Nie ma problemu!

Woda alkaliczna i wodorowa nie bardzo nadają się do przygotowania zup, herbat, kaw oraz innych dań i napojów gorących. Z tego powodu w tym filtrze kuchennym została wbudowana dwudrożna wylewka. Mamy dostęp do wody prozdrowotnej do bezpośredniego spożycia oraz do zwykłej, oczyszczonej wody, która nie pozostawia po przegotowaniu osadu. To wygodne rozwiązanie, które znacznie ułatwi codzienne życie.

Odwrócona osmoza na zdrowie

Polska marka Ecoperla zapewniła rozwiązanie idealne dla osób, które chcą dbać o zdrowie, potrzebują dobrego nawodnienia i nie chcą już dłużej pić wody butelkowanej. Ecoperla Rosa w kuchni zapewni wiele korzyści i dla zdrowia, i dla smaku, ponieważ napoje i potrawy przygotowane na przefiltrowanej wodzie smakują znacznie lepiej i są bardziej aromatyczne.

Dowiedz się więcej o tej niezwykłej odwróconej osmozie na https://www.zestudni.pl/odwrocona-osmoza-ecoperla-rosa/

2 thoughts on “Znaleźliśmy sposób na wodę jak z uzdrowiska w każdej kuchni

  1. Ten Ecoperla Elixir wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Nawet jeśli ktoś nie wierzy w wolny wodór i wysokie pH, to jednak woda zostaje też wzbogacona w ważny dla organizmu magnez. Dzięki tej substancji można się lepiej skoncentrować, świetnie działa na stres. Na pewno warto pić taką wodę zamiast zwykłej źródlanej.

  2. Szukam informacji na temat tego filtra i widzę same pozytywy w Internecie 🙂 Chyba się zdecyduję, warto takie urządzonko mieć w kuchni, więcej wody się zapewne też pije.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.