Na polskim rynku właśnie pojawiła się nowa seria zmiękczaczy wody. To najlepszy sposób na redukcję wysokiego stopnia twardości, który zażegna problemy osadów, zbyt dużych kwot wydawanych na detergenty, środki czystości, pozwoli zachować pranie i kocioł grzewczy w doskonałym stanie, a ponadto dobroczynnie wpłynie na skórę i włosy. Dziś o nowej serii zmiękczaczy wody Ecoperla Vita, które nie dość, że doskonale radzą sobie z twardą woda, to jeszcze nie zajmują wiele miejsca!

Już od lat eksperci z branży uzdatniania wody rekomendują wybór centralnego zmiękczacza wody, jako skuteczny sposób walki z wysokim stopniem twardości wody. Wiele osób już wypróbowało i jest zadowolonych z działania, inni nadal się zastanawiają nad wyborem najlepszej opcji. Zmiękczacze wody są obecnie planowane już na etapie projektu domu i stanowią podstawowe wyposażenie.

Prezentowany w dzisiejszym artykule Ecoperla Vita jest zmiękczaczem wody, który z pewnością nie zajmie wiele miejsca. Został skonstruowany tak, aby zapewniać miękką wodę w całym domu, a przy okazji zaoszczędzić przestrzeń.

Ecoperla Vita – zmiękczacze wody, które się wyróżniają

Ecoperla Vita to nowa seria, na którą składają się dwa zmiękczacze wody – mniejszy Ecoperla Vita 12 oraz większy Ecoeprla Vita 25. Oba zostały przemyślane przez projektantów w taki sposób, aby były jak najwęższe i bez problemu dały się zamontować we wnękach, wąskich przestrzeniach, a nawet zabudowach. Do tego mniejszy ze zmiękczaczy wody bez pokrywy ma wysokość mniejszą niż 60 cm, co pozwala na umieszczenie go nawet pod blatem lub w szafie. Wielkość zmiękczacza wody zawsze należy dobrać pod ilość mieszkańców i zużycie wody, a także stopień jej twardości.

Ecoperla Vita 12 jest modelem, który poleca się przy chęci zmiękczania wody w mieszkaniu w bloku. Niejednokrotnie warunki pozwalają na instalację, a dzięki swoim wymiarom ten model może być bardzo dobrze ukryty i nie zajmować wielkiej przestrzeni w mieszkaniu. Ecoperla Vita 25 jest wyższy ze względu na większą ilość złoża, jednak równie wąski. Oba zmiękczacze wody są bardzo funkcjonalne. Pokrywa i otwór na dosypywanie soli są z przodu. Wielkość i kształt sprawiają, że nie ma problemów z uzupełnianiem braków. Wskaźnik maksymalnego poziomu soli to dodatkowy atut. Osłonka przy głowicy sterującej ochrania panel przed zanieczyszczeniami mechanicznymi.

Wysokiej klasy komponenty w zmiękczaczach wody Ecoperla Vita

Wewnątrz zmiękczaczy wody z serii Ecoperla Vita znajdziemy dobrej jakości komponenty, w tym:

  • Głowicę sterującą Clack
  • Monosferyczną żywicę jonowymienną

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Vita przeprowadzają regenerację z przepływem przeciwprądowym, na którą pobierane są minimalne ilości wody oraz soli na regenerację. Nad prawidłową pracą i niskim zużyciem regenerantu czuwa Ecoperla Perfect System. Przy wyborze tych modeli możemy być pewni ich solidności. Urządzenie powstaje na terenie Europy i jest w całości objęte 10-letnią gwarancją.

Dobry produkt w dobrej cenie

Ecoperla Vita to solidne zmiękczacze wody, które nie zawiodą oczekiwań. Idealne, jeśli ktoś poszukuje niezawodnych urządzeń na długie lata w rozsądnej cenie. Ogromnym plusem są ich wymiary, dzięki którym zaoszczędzą miejsce w domu.