Zmiękczacz wody to doskonały sposób na uzyskanie miękkiej wody w całej domowej instalacji. Za nami właśnie kolejna premiera polskiej marki Ecoperla! Tym razem proponuje niezwykle funkcjonalne zmiękczacze wody, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Oto seria Ecoperla Softcab!

Jeśli właśnie poszukujecie idealnego zmiękczacza wody do domu, z pewnością warto przeczytać ten artykuł! W sklepach internetowych właśnie pojawiła się nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody od polskiej marki Ecoperla. Ecoperla Softcab to propozycja dla poszukujących porządnych urządzeń w rozsądnej cenie. Wybór trzech modeli w różnych rozmiarach daje możliwość dopasowania idealnego do swojego domu. Do wyboru są:

  • Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 12 – świetny, mały model zmiękczacza wody do mieszkań w bloku lub małych gospodarstw domowych. Będzie wystarczający na potrzeby 1-2 osób. Bez problemu powinien zmieścić się w zabudowie
  • Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 25 – zmiękczacz wody o standardowej wielkości. Doskonały sposób na miękką wodę w domu 4-5 osobowej rodziny
  • Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab 35 – imponująca ilość złoża zamknięta w kompaktowej obudowie. Świetny pomysł na zmiękczanie wody w dużych domach lub dla wieloosobowych rodzin. Ecoperla Softcab 35 dobrze sprawdzi się nawet w domach zamieszkałych przez 6-7 osób

Najważniejsze zalety zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab

Ecoperla Softcab z pewnością ma kilka cech wyróżniających na tle innych zmiękczaczy wody. Największym wyróżnikiem wydaje się być dopasowanie obudowy idealnie pod dedykowaną do tego modelu głowicę sterującą. Ecoperla Softcab jest zmiękczaczem wody tworzonym przy ścisłej współpracy z amerykańskim producentem Clack. Jest to firma działająca na światowym rynku uzdatniania wody już od wielu lat. Specjalizują się w produkcji głowic sterujących, a ich produkty są uznawane za bezawaryjne, łatwe w serwisie i bardzo solidne. Obudowa zmiękczacza wody doskonale łączy się z głowicą i panelem, przez co tworzą jedną, spójną, idealnie zintegrowaną całość.

Żywica jonowymienna w zmiękczaczach wody Ecoperla Softcab

W zmiękczaczach wody z serii Ecoperla Softcab znajdziemy wysokiej klasy żywice jonowymienną. Jest to złoże zmiękczające niemieckiej produkcji. W tej serii zmiękczaczy wody zdecydowano się na zastosowanie żywicy monosferycznej, o takiej samej wielkości każdego z ziarenek. Dzięki temu złoże zużywa się i przechodzi regenerację równomiernie na całej powierzchni. Taka żywica jest bardzo trwała i potrzebuje mniej regenerantu niż ma to miejsce w przypadku żywic polisferycznych.

W Ecoperla Softcab zastosowano regenerację przeciwprądową. Jest to rodzaj, który wraz z Ecoperla Perfect System zapewnia doskonałe efekty, a przy tym na proces regeneracji zużywane są minimalne konieczne ilości wody oraz soli. Proces jest bardzo ekonomiczny, a utrzymanie zmiękczacza wody nie kosztuje dużo.

Co z montażem zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab?

Montażu zmiękczacza wody z serii Ecoperla Softcab można dokonać samodzielnie. Wszystkie akcesoria montażowe znajdują się w zestawie, natomiast cały proces został dokładnie opisany w instrukcji obsługi. Przed zmiękczaczem wody należy pamiętać o montażu filtra narurowego – ochroni on zmiękczacz wody przed cząstkami zanieczyszczeń stałych.

Co jeszcze warto wiedzieć o zmiękczaczach wody Ecoperla Softcab?

Ecoperla Softcab to doskonale dopracowane produkty. Obudowa jest odporna na zarysowania i zniszczenia mechaniczne. To naprawdę trwałe tworzywo. Dostęp do zbiornika solanki oraz panelu sterującego jest możliwy dzięki przesuwnej pokrywie. Wyświetlacz i panel sterowania są dodatkowo chronione osłonką. Wbudowany w Ecoperla Softcab mieszacz zapewnia możliwość regulacji stopnia twardości wody na wyjściu, a do tego obecne są systemy antyprzelewowe. Warto wiedzieć, że zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab są objęte 10-letnią gwarancją.

Miękka woda w domu z Ecoperla Softcab!

Ecoperla Softcab to bardzo dobre jakościowo zmiękczacze wody, które sprawdzą się w wielu gospodarstwach domowych. Ich utrzymanie jest tanie, a my możemy mieć pewność, że będą działać niezawodnie przez wiele lat. Zdecydowanie warto dowiedzieć się więcej na ich temat!