polska marka Ecoperla i systemy uzdatniania wody

Co ujęcie, to właściwie inna jakość wody. Choć potrzebujemy jej każdego dnia do wielu czynności, to nie każdy użytkownik może powiedzieć, że korzysta z krystalicznie czystej. Nieważne czy korzystasz z wody ze studni, czy własnego ujęcia. Musisz wiedzieć, że poprawa jakości jest możliwa na własną rękę i to nic trudnego! Przekonuje o tym także polska marka Ecoperla!

Woda jest nam potrzebna na co dzień, a jakakolwiek awaria często prowadzi do paraliżu gospodarstwa domowego. Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, to jest nam niezbędna nie tylko do celów spożywczych, ale również kąpieli, podczas golenia, mycia rąk, zmywania, sprzątania, podlewania roślin, pojenia zwierząt, a to nadal jeszcze nie jest wszystko. Choć bardzo byśmy tego chcieli, to jakość wody nie zawsze pozwala na to, by w pełni wykorzystywać jej możliwości. Mogą zdarzać się problemy, które rzutują na komfort użytkowania oraz ograniczają możliwości.

Co prawda w przypadku wody wodociągowej nie ma tego dużo, jednak zdarzają się kłopoty z nieodpowiednim smakiem i zapachem wody. Wielu odbiorców zamienia kranówkę na wodę butelkowaną. Niektórzy mogą zauważyć w napełnionych szklankach drobne cząstki zanieczyszczeń mechanicznych, a znaczna większość zauważa kamień na dnie czajnika oraz w innych miejscach poboru wody.

Sytuacja z wodą czerpaną z własnego ujęcia często wygląda jeszcze gorzej. Tu o parametry i ich zgodność z normami muszą zadbać sami właściciele ujęć. Choć to nie jest normą, to do firm uzdatniających wodę zgłasza się cała masa osób odczuwających kłopoty z nadmiernym występowaniem żelaza, manganu. Prawdziwe niebezpieczeństwo stanowią bakterie w wodzie, ale podwyższone stężenia azotanów również jest zanieczyszczeniem, którego należy się obawiać. Aby móc w pełni kontrolować stan wody i dbać o jej zdatność do celów spożywczych i użytkowych, niezbędna jest kompleksowa analiza wody.

Z każdym problemem można się uporać!

Czasami jakość wody po prostu wymaga doszlifowania, innym razem niezbędne okazuje się zastosowanie nawet kilku urządzeń uzdatniających wodę, by w pełni odczuć poprawę i móc odetchnąć z ulgą. Istotny okazuje się jednak nie tylko dobór właściwej metody uzdatniania wody, ale również samego urządzenia do jej uzdatniania. Wysoka jakość to gwarancja długoletniego, bezproblemowego działania, co ma ogromne znaczenie dla komfortu eksploatacji. Naprzeciw właśnie takim oczekiwaniom wychodzi polska marka Ecoperla, która proponuje całą gamę rozwiązań do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych.

Ecoperla gwarantuje piękno czystej wody w każdym domu

Ecoperla to polska inicjatywa, która powstała zaledwie kilka lat temu. Od początku zyskała ogromne uznanie i spotkała się z bardzo pozytywnym nastawieniem przyszłych użytkowników. Gdzie tkwi tajemnica? Oferowane produkty są niezwykle nowoczesne i wyróżniają się designerskim wyglądem na tle konkurencyjnych urządzeń do uzdatniania wody. Wszystkie produkty powstają na terenie Europy przy współpracy ze znanymi światowymi producentami. Wśród nich można wymienić Clack, Lanxess czy Erie water treatment.

Do zakupu przyciąga fakt, że każde z urządzeń uzdatniających wodę zostało bardzo dokładnie przemyślane pod każdym względem. Założeniem było to, aby charakteryzowały się ogromną wydajnością, a przy tym były ekonomiczne w działaniu. Projektanci chcieli zminimalizować możliwość wystąpienia jakiejkolwiek awarii najbardziej jak to tylko możliwe. Produkty marki Ecoperla to z pewnością inwestycja na długie lata.

Co ciekawe, zanim każde z urządzeń uzdatniających wodę trafiło do oferty, przechodziło nie tylko dokładne testy, ale ich wybór był poprzedzony licznymi wywiadami. Ofertę starano się dopracować w taki sposób, aby w pełni odpowiadała potrzebom użytkowników. Urządzenia mają nie tylko dobrze sprawdzać się podczas pracy, ale także być łatwe w montażu. Marka daje co do tego wolną rękę – instalację można przeprowadzić samodzielnie lub wybrać dowolnego fachowca.

Poznaj bliżej polską markę Ecoperla, odwiedzając ecoperla.pl

Dostęp do wiedzy z najwyższej półki

Polska marka Ecoperla stale wprowadza nowe produkty, jednak wcale na tym nie poprzestaje. Równie ważną gałęzią działalności jest dostarczanie merytorycznej wiedzy dla obecnych i przyszłych użytkowników systemów uzdatniania wody. Ecoperla przedstawia tylko sprawdzone informacje w bardzo przystępny sposób. Warto odwiedzić ich oficjalny kanał na YouTube, gdzie można znaleźć całą masę informacji na temat wody oraz jej jakości. Eksperci doradzają rozwiązania najpopularniejszych problemów z wodą, a do tego omawiane są nowości. Potrzebna bardziej praktyczna wiedza? Tutaj także tutoriale dotyczące montażu i programowania.

Aż 10 lat gwarancji na urządzenia!

Jeśli myślicie, ze to koniec udogodnień, jesteście w błędzie! Polska marka Ecoperla daje aż 10 lat gwarancji na wybrane produkty. Tak długi okres obowiązuje choćby przy zakupie kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro, stacji wielofunkcyjnej Ecoperla Multicab oraz niektórych linii wydajnej serii Ecoperla Tower. Tak długi okres gwarancyjny to najlepsze poświadczenie jakości i niezawodności.

Specjalnie opracowane systemy Ecoperla!

Tym, czego na próżno szukać w konkurencyjnych produktach są specjalne usprawnienia. To trzy niezwykłe systemy stworzone przez doświadczonych ekspertów marki Ecoperla. Powstały, by zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania, zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii i maksymalnie obniżyć koszty użytkowania. Warto szukać produktów z: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System, Ecoperla Security System.

Ecoperla Perfect System to ustawienia głowicy sterującej obecne w kompaktowych urządzeniach marki Ecoperla. Są obecne w: serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro i Ecoperla Slimline CS oraz kompaktowym zmiękczaczu wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero. To także system kompatybilny z kompaktowymi stacjami wielofunkcyjnymi – Ecoperla Multicab i Ecoperla Slimline MMX. Dzięki niemu zużycie soli i wody niezbędnych do regeneracji jest minimalne, a co za tym idzie, koszty użytkowania znacznie niższe na przestrzeni lat.

Ecoperla Smart System to z kolei indywidualnie dobierane ustawienia głowicy sterującej w urządzeniach z serii Ecoperla Tower. Dzięki nim urządzenie będzie działało wydajnie, praca będzie zrównoważona. To obniżenie możliwości wystąpienia awarii i szybszej utraty żywotności złoża filtracyjnego.

Z kolei Ecoperla Security System jest systemem dedykowanym filtrom kuchennym. Działa mechanicznie i natychmiastowo! Kiedy wykryje wyciek, zamyka dopływ wody i chroni przed zalaniem kuchni. Proste, bezpieczne i pewne rozwiązanie!

Filtry kuchenne do domu i mieszkania

Polska marka Ecoperla to bardzo ciekawe filtry kuchenne, które sprawdzą się zarówno w przypadku dużych domów, jak też niewielkich mieszkań. Do wyboru jest system ultrafiltracji Ecoperla Profine POU, który uzdatnia wodę na bieżąco. Bardziej dokładne oczyszczanie zapewniają systemy odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero oraz odwrócona osmoza Ecoperla Rosa z wbudowanym wkładem rewitalizującym. Dzięki jego zastosowaniu woda jest bogata w magnez i wolny wodór, ma właściwości prozdrowotne.

Urządzenia do uzdatniania wody na cały dom

Ecoperla ma bogatą ofertę urządzeń uzdatniających wodę na cały dom. Wśród propozycji można wymienić kompaktowe stacje uzdatniania wody: zmiękczacze wody oraz stacje wielofunkcyjne. Wszystkie posiadają Ecoperla Perfect System i zostały wymienione wyżej.

Oprócz tego jest jeszcze seria urządzeń o dużych wydajnościach – Ecoperla Tower. To osiem linii, a każda z nich to przynajmniej trzy różne modele do wyboru. Wśród produktów są między innymi: odżelaziacze i odmanganiacze wody, stacje wielofunkcyjne, kolumny węglowe, urządzenia do usuwania azotanów.

Akcesoria – wszystko, czego potrzebujesz

Ta cała gama produktów do uzdatniania wody została dodatkowo uzupełniona w akcesoria. W tej kategorii znajdziemy między innymi preparaty służące serwisowi urządzeń, jak płyn dezynfekujący Ecoperla Antibacter czy preparat do konserwacji żywicy jonowymiennej Ecoperla Antidotum. To doskonałe dopełnienie, które przydaje się podczas eksploatacji.

Możesz liczyć na markę Ecoperla!

Polska marka Ecoperla zapewnia sporą dawkę wiedzy przed zakupem urządzeń uzdatniających wodę, ale też nie pozostawia Klientów po ich zakupie. Mogą oni liczyć na stały dostęp do części zamiennych oraz dodatkowych, a także akcesoriów. Ponadto marka posiada dział techniczny oraz szkoli dystrybutorów, dzięki czemu istnieje możliwość pomocy technicznej oraz porady dotyczącej użytkowania produktów.

Szukaj w dobrych sklepach!

Ecoperla to naprawdę szeroka gama rozwiązań na różne problemy z jakością wody w gospodarstwach domowych. Trwałe urządzenia do uzdatniania wody są dostępne naprawdę w dobrej cenie. Warto wspierać nasze polskie inicjatywy, tym bardziej, ze akurat ta jest naprawdę atrakcyjna i ma wiele do zaoferowania. Szukaj w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych!

2 thoughts on “Rozwiąż problemy z jakością wody z pomocą polskiej marki Ecoperla!

  1. Ooo! 10 lat gwarancji? To baaaardzo dużo. Może to nie jest najważniejszy argument, ale w sumie świadczy o ich pewności i pewności tego, co proponują.

  2. Bardzo duży plus za to, że nie tylko urządzenia, ale też trochę wiedzy. Ja do tej pory myślałem, że zmiękczacze wody to odkamieniacze i serio nie wiedziałem, że to działa na takiej zasadzie. Dobrze jest mieć świadomość tego, co się wybiera do swojego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.