Z pewnością większość z Was miała już choć raz styczność z nazwą Ecoperla Slimline. To absolutnie jeden z najbardziej ekonomicznych i trwałych zmiękczaczy wody obecnych na polskim rynku. Od połowy 2022 roku dostępna jest nowa, ulepszona wersja tego urządzenia. Jak zmiany ułatwią życie użytkownikom?

Najnowsza seria zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline z 2022 roku

Co warto wiedzieć o serii od polskiej marki Ecoperla Slimline? Zacznijmy od początku. To kompaktowe zmiękczacze wody przeznaczone do zwalczania zbyt wysokiego stopnia twardości wody w gospodarstwach domowych. Sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych jak również w mieszkaniach w bloku. Dostaniemy je w 3 rozmiarach do wyboru: 14, 17 i 24 litry złoża. Skoro już mowa o złożu to warto wspomnieć, że te urządzenia zostały zasypane doskonałej jakości żywicą monosferyczną.

Jednym z głównych powodów dla którego klienci decydowali się na zakup zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline 24 jest bardzo ekonomiczne działanie z krótką regeneracją, małym zużyciem soli, a przy tym wszystkim zachowaniem maksymalnie dużej wydajności zmiękczania. Aby to zapewnić producent wprowadził Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne oraz opracował nowy rodzaj regeneracji.

Bezpieczną i bezawaryjną pracę tych produktów gwarantuje głowica sterująca oparta o działanie elektrozaworów produkowana na terenie Europy przez Pentair.

Opis tych wszystkich zalet już sam w sobie świadczy o wysokiej jakości tych produktów.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline w nowej wersji

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 przód

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Pomimo tak wielu zalet, producent postanowił nadal działać w celu maksymalnego ulepszenia swoich produktów. W związku z tym wersja z 2022 roku została wyposażona w:

Moduł WiFi, który pozwala monitorować pracę urządzenia z aplikacji w telefonie lub tablecie.

Dźwiękowy alarm poziomu soli, który poinformuje użytkownika o potrzebie uzupełnienia braków, kiedy tylko poziom soli tabletkowanej w zbiorniku będzie zbyt niski.

Elektrozawory w głowicy w nowej odsłonie. Zmieniono ich budowę. Teraz składają się z mniejszej ilości elementów. Dzięki temu praktycznie nie ma szans na powstanie awarii w tym komponencie.

Modyfikacji uległ układ solankowania, a kilka elementów zamieniono na wykonane ze znacznie trwalszych materiałów.

Przeprowadzono prace nad płytką PCB, co dało możliwość zasilania zmiękczacza wody prądem stałym DC. Zasilacz jest obecnie bardziej energooszczędny.

Ukłon w stronę komfortu użytkowania

Z tym urządzeniem każda osoba, która zdecyduje się na jego zakup zyskuje nie tylko wysoką jakość zmiękczania wody, ale też szereg funkcji zwiększających komfort użytkowania przy znacznym zmniejszeniu kosztów utrzymania takiego urządzenia.

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz w sklepie internetowym: https://www.zestudni.pl