Z pewnością większość z Was miała już choć raz styczność z nazwą Ecoperla Slimline CS. Wspominaliśmy już o tych produktach przy okazji ich premiery. To absolutnie jeden z najbardziej ekonomicznych i trwałych zmiękczaczy wody obecnych na polskim rynku. Od początku 2018 dostępna jest nowa, ulepszona wersja tego urządzenia. Jak zmiany ułatwią życie użytkownikom?

Jedno z najchętniej kupowanych urządzeń zmiękczających wodę roku 2017

Co warto wiedzieć o serii od polskiej marki Ecoperla Slimline CS? Zacznijmy od początku. To kompaktowe zmiękczacze wody przeznaczone do zwalczania zbyt wysokiego stopnia twardości wody w gospodarstwach domowych. Sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych jak również w mieszkaniach w bloku. Dostaniemy je w 5 rozmiarach do wyboru: 11, 14, 17, 24 i 30 lirów złoża. Skoro już mowa o złożu to warto wspomnieć, że te urządzenia zostały zasypane doskonałej jakości żywicą monosferyczną marki Lewatit.

Jednym z głównych powodów dla którego klienci decydowali się na zakup zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS jest bardzo ekonomiczne działanie z krótką regeneracją, małym zużyciem soli, a przy tym wszystkim zachowaniem maksymalnie dużej wydajności zmiękczania. Aby to zapewnić producent wprowadził Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne oraz opracował nowy rodzaj regeneracji.

Bezpieczną i bezawaryjną pracę tych produktów gwarantuje głowica sterująca oparta o działanie elektrozaworów produkowana na terenie Europy przez Erie.

Opis tych wszystkich zalet już sam w sobie świadczy o wysokiej jakości tych produktów.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

Ecoperla Slimline CS w nowej wersji

Pomimo tak wielu zalet, producent postanowił nadal działać w celu maksymalnego ulepszenia swoich produktów. W związku z tym wersja z 2018 roku została wyposażona w:

Dźwiękowy alarm poziomu soli, który poinformuje użytkownika o potrzebie uzupełnienia braków, kiedy tylko poziom soli tabletkowanej w zbiorniku będzie zbyt niski.

Elektrozawory w głowicy w nowej odsłonie. Zmieniono ich budowę. Teraz składają się z mniejszej ilości elementów. Dzięki temu praktycznie nie ma szans na powstanie awarii w tym komponencie.

Modyfikacji uległ układ solankowania, a kilka elementów zamieniono na wykonane ze znacznie trwalszych materiałów.

Przeprowadzono prace nad płytką PCB, co dało możliwość zasilania zmiękczacza wody prądem stałym DC.

Zasilacz jest obecnie bardziej energooszczędny

Ukłon w stronę komfortu użytkowania

Z tym urządzeniem każda osoba, która zdecyduje się na jego zakup zyskuje nie tylko wysoką jakość zmiękczania wody, ale też szereg funkcji zwiększających komfort użytkowania przy znacznym zmniejszeniu kosztów utrzymania takiego urządzenia. Dla zainteresowanych mamy dobrą wiadomość! Cena zmiękczaczy wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS na razie nie uległa zmianie!

Więcej informacji o tym produkcie uzyskasz w sklepie internetowym https://www.zestudni.pl/

One thought on “Cenione w Polsce zmiękczacze wody teraz jeszcze lepsze!

  1. Ten Ecoperla Elixir wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Nawet jeśli ktoś nie wierzy w wolny wodór i wysokie pH, to jednak woda zostaje też wzbogacona w ważny dla organizmu magnez. Dzięki tej substancji można się lepiej skoncentrować, świetnie działa na stres. Na pewno warto pić taką wodę zamiast zwykłej źródlanej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.